Naše chovné kočky

Goccia Lacay Bleu, IT - Chartreux

GIC Pirouette de Juma, FR
SC Amonet Blue Alchemist, CZ DVM
SC Goccia Lacay Bleu, IT
CH Deianeira Blue Alchemist, CZ
KCH Letizia Opera Prima, IT

Piruetka je roztomilá a něžná kočička s nevinným výrazem. Je to však také maskované kočičí zlobidlo, zvídavé, odvážné a zkoumavé. U všeho musí asistovat a je proklatě rychlá. Piru je mazlivá všetečka, která se snaží mít doma všechny kočičáky na povel. Je to hebké modré vrnidlo, které si chvílemi hraje na upejpavku a zdařile předstírá kočičí ignoranci, aby hned vzápětí ukázalo, jak své dvounožce miluje a chce být stále v jejich blízkosti.

Amonetka je naše modrá kočička, dcera Piruetky a Erose. Po svých rodičích podědila úžasnou přátelskou povahu a také krásný výraz s očičkama, ve kterých občas planou pěkné čertovské plamínky. Je to velice inteligentní kočička a při hraní se vždy snaží přijít na kloub tomu, co se za kterou hračkou či hrou ukrývá. Ráda vyhledává naši společnost a stále si s námi o něčem povídá nebo něco komentuje. Je to malá všudybylka a velká asistentka.

Goccia je modré zlatíčko, mazlivá a kontaktní kočička a také velká objevitelka a průzkumnice. Má zamyšlený hloubavý výraz a je to neunavitelná hračička. Cokoliv vzbudí její pozornost musí okamžitě prozkoumat a přijít tomu na kloub. Miluje šplhání a rozhledy ve výškách. Její spokojené vrnění nelze přeslechnout a rozhodně jím nešetří, stejně jako komentováním všeho a všech.

Deianeira je dcera Gogí a Eroska. Je to něžná holčička, která podědila po svých rodičích krásný hluboký pohled svých měděných kukadel. Deuška je velké vrnidlo a miluje otírání a ducání hlavičkou stejně jako její táta Erosek. Má velice milou a přátelskou povahu.

Letizia je kočička s úžasnou barvou kožíšku a nádherným výrazem ve tváři. Letynka miluje nošení se v náruči a hraní všeho druhu. Je to upovídaná kočička, která musí u všeho být a se vším pomáhat. Má jemnou povahu a okamžitě si získá srdce každého dvounožce i kočičího kámoše.