Cimeřané - vrh C

Datum narození: 9. 2. 2023
Krycí jméno: Cimeřané

Ciri (Alias: Cirda, Cirďule)
Malá divoška, která musí být u všeho první. Ničeho se nebojí, všechno jí zajímá a vše nové musí okamžitě prozkoumat. Ráda si hraje a pošťuchuje své dva sourozence. Vyhledává kontakt se svými lidskými parťáky, na které doráží a snaží se je přemluvit, aby si ji vzali do náruče a ukázali jí i další věci, které zatím nemůže sama objevit.

Conan (Alias: Medvídek, Koniáš, Koniášek)
... no nejdříve to vypadalo, že Conan bude spíše domácí typ a někam do velkého světa se příliš nepohrne. To bylo ovšem pouze prvotní zdání. Conan sice budí dojem dobromyslného medvídka (kterým také je), ovšem když ho začnou ty dvě rošťandy pošťuchovat, rozhodně nezůstává pozadu a do všeho se pustí s bojovým výkřikem a pravou barbarskou zarputilostí.

Catana (Alias: Katanka, Katu, Katula)
Holčička, která je někde uprostřed mezi Ciri a Conanem. Když má přemýšlivou náladu, tak si leží kousek stranou od momentálního šrumce, který se zrovna někde odvíjí. Když se v ní však rozparádí malí rarášci, tak je jako tsunami a převálcuje oba sourozence jako nic. Spolu s Ciri také s oblibou podniká loveckou výpravu na huňatého medvídka Conana, který se potom musí bránit holčičí přesile.